fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Alati TASUTA transport!

Hea äriklient!

01. juulist 15. septembrini oleme 200% pühendunud lastele triigitavate ning kleebitavate nimesiltide valmistamisele ning uusi ärikliente / eritellimusi kahjuks vastu ei võta. Vabandame.

Kleebiste ja siltide trükk

Teostame erinevaid trükitöid alates etikettidest ja kleepsudest ning lõpetades diplomite ning plakatitega.

Kvaliteedis me järeleandmisi ei tee - kasutame Rolandi tehnikat, originaalvärve ning High Quality seadistusi, tänu millele saame pakkuda parimat võimalikku trükikvaliteeti.

Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust - kindlasti leiame Sulle parima lahenduse!

Kleebiste materjalid ja hinnad


Materjal Hind
Läikiv kile Arvuta hind
Matt kile Arvuta hind
Läbipaistev kile Arvuta hind
Triigitav kile Arvuta hind

Lamineerimine


Kui soovid, et Sinu kleebised oleksid UV kiirguse vastu kaitstud (kleebised paigaldatakse välitingimustesse) ning oleksid ka kraapimise ning hõõrdumise vastu kaitstud, siis oleks mõistlik kleebised lamineerida.

Lamineerimisel lisandub tellimuse täitmise ajale 24 tundi, sest kleebis peab enne lamineerimist nö "kuivama".


Kleebiste trüki hinna kalkulaator

Materjal
Sildi mõõtmed x mm
Kogus tk

Kleebiste tellimise nutikas abimees

Vasta mõnele küsimusele ja kuvame Sulle konkreetset teksti, mida Sinult ootame :)


Firma logoga kleebised


Mainekujundus on oluline iga ettevõtte ning ettevõtmise jaoks. Lisaks reklaamidele teles, sotsiaalmeedias või ajakirjanduses tuleks kindlasti tähelepanu pöörata ka sellistele väikestele pisiasjadele nagu näiteks postiga saadetavad ümbrikud, pakiautomaati saadetavad pakid või paberkotid. Sinu kui ettevõtja või ettevõtja esindaja ülesanne on otseloomulikult kõiksugu nipet-näpet kulud võimalikult väiksena hoida aga klient on see, kes saab oma esmase emotsiooni just nende pisidetailide pealt.

Toome näiteks tavalise papist karbi, mille sees kliendile tellitud kauba pakiautomaati saadate. Firma logo või kujundusega karpide tellimine on kallis aga näiteks 500 kleebise (diameetriga 50 mm) tellimine maksaks vaid ümmarguselt 30€. Ehk ühe kleebise hinnaks tuleks umbes 6 senti. Leiame, et investeerida (mitte kulutada) kliendile saadetavale pakendile 6 senti pole just palju.

Kleebiste trükkimine ning valmistamine on meil käpas ja tellimine käib kui 1-2-3

Allpool on kirjas nõuded trükifailile aga kui Sul kujundajat või kujundust ei ole, siis võta meiega julgelt ühendust. Umbkaudse hinna saad arvutada meie kalkulaatoriga.


Kumb pakk tekitaks paki saajas positiivsemat emotsiooni? A või B?

Millele mõelda kleepsude tellimisel?

 • Kuju

  Üldjuhul on kleebised ümmargused, ovaalsed, ristküliku- või ruudukujulised. Küll aga saame teha täpselt sellise kujuga kleebiseid nagu Sul vaja on.

 • Nurgad

  Ristküliku- või ruudukujulistel kleepsudel tuleks mõelda, kas soovid täisnurkseid või kumeraid nurki. Kumerate nurkadega kleebised näevad meie arvates kenamad välja.

 • Materjal

  Peamisteks kleepsude materjalideks on läikiv, matt või läbipaistev kleebiskile. Matt kleebis sobib hästi just pakenditele, sest sellel ei ole läiget, mis takistaks kleepsul olevat infot ükspuha millise nurga alt vaadata.

 • Liimi tugevus

  Läbi tuleks mõelda, kuhu kleebiseid paigaldatakse, et valida ka õige tugevusega liim. Välitingimustesse püsivalt paigaldatav kleebis võiks olla väga tugeva liimiga. Meie saamegi Sulle pakkuda nii keskmise tugevusega liimi kui ka VÄGA tugeva liimiga kleebist. 90% juhtudest sobib keskmise tugevusega liim.

 • Trükifailid

  Kuna soovime pakkuda vaid parimat kvaliteeti, siis vaata palun üle ka meie nõuded trükifailile.

Kleebiste kasutusvõimalused

Kleebiseid saab kasutada erinevatel otstarvetel ning toome neist mõned välja:

 • Postiga saadetavad ümbrikud

  Ümbrikud on üldjuhul valged ja igavad ning muidugi on müügil ka ilusaid värvilisi ümbrikke, aga särtsu annaks juurde, kui lisad ümbrikule kvaliteetselt trükitud kleebise, millel on kas firma logo või mõni muu pilt või slogan.

 • E-poe kleebised

  Eestis on pakiautomaatide kasutamine väga levinud ning enamused e-poed saadavad kauba just pakiautomaati. Kaup on tavaliselt pakitud kas lainepappkasti, kile- või mulliümbrikku. Paki saamisega kaasnevat elevust ning nunnufaktorit saab tõsta, kui lisad pakile või tootele enda firma logo või sloganiga Aitäh-kleepsu.

 • Kleebised toodetele

  Toodetele paigaldatud kleebistel võib olla mitmeid eesmärke - kasutusjuhend, koostisainete nimekiri, triipkood/QR-kood, garantiikleebis. Tihti on need kleebised trükitud igavale valgele etiketile aga aeg on muutusteks - ka pikk ning rohkelt Mendelejevi tabeli elementide nimesid sisaldav koostisainete nimekiri võib olla trükitud maitsekalt ning ilusalt.

 • Autoremondi kleebised

  Kõige populaarsem kleebis autoremondi valdkonnas on kahtlemata õlivahetuse kleeps. Tavaliselt on õlivahetuse kleepsul lisaks kuupäevale, läbisõidule ning järgmisele hoolduse ajale ka kas mootoriõli brändi logo või siis mõne autotootja logo. Selle asemel võiks aga olla hoopis Sinu autotöökoja logo ning kontaktandmed.

  Lisaks kasutatakse kasutatud varuosadel ka garantiikleebiseid, mida ühes tükis eemaldada võimalik ei ole. See tagab teadmise, et kui klient mõne toote tagasi toob, ei ole seda peale müüki lahti võetud või kasutatud.

 • Kleepsud tööriistadele

  Ehitustel toimetavad tihtipeale mitmed tublid erinevad alltöövõtjad, kel kõigil on omad tööriistad ning töövahendid ja ei ole harvad juhused, kus tööriistad lähevad segamini või polegi teada, kellele mingi konkreetne tööriist kuulub. Selliste olukordade vältimiseks sobivad ideaalselt Teie ehitusettevõtte logo ning kontaktandmetega kleepsud tööriistadele. Kleebiseid saab teha erinevate mõõtmete ning kujuga, et suurematel tööriistadel oleksid suuremad ning väiksematel väiksemad kleebised.

 • Sildid purkidele

  Kas poleks mitte lahe, kui Sinu tehtud moosi või hoidiste purkidel oleksid peal ilusad personaalsed sildid? Näiteks sellised? Nagu päris, eks? Kujunda lahedad kleebised purkidele ja teeme need Sulle valmis nagu 1-2-3. Kui vajad abi kujundamisel, siis tuleme Sulle samuti appi!

Kui mõni eelpool nimetatud kasutusvõimalus pani Sul mõtte jooksma, siis võta meiega julgelt ühendust.

Trükifaili nõuded


Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda vaid parimat kvaliteeti ning selle saavutamisel saad ka Sina meile abiks olla.

Selleks, et lisaks Sulle jääksime kvaliteediga rahule ka meie, palume Sinult järgnevat:

Lõikejoone ning -varuga kujunduse näidist vaata siin.

Lõikejoone lisamise juhend


Lõikejoone lisamine Adobe Illustratoris:
 1. Lisa uus Color Swatch
  • Name: CutContour
  • Color Type: Spot Color
  • Värv näiteks: CMYK 0 100 0 0
 2. Lisa kujundusele lõikejoon, mille:
  • Fill: Transparent
  • Stroke Weight: 0.25 point
  • Stroke Color: eelnevalt loodud spot värv CutContour
  • Align Stroke: Align Stroke to Center
 3. Vaata ka illustreerivat õpetust lõikejoone lisamiseks Adobe Illustratoris.
Lõikejoone lisamine Corel Draw programmis:
 1. Lisa Palette Editori kasutades uus Spot tüüpi värv
  • Name: CutContour
  • Treat as: Spot
  • Components: 100% CutContour
 2. Lisa kujundusele lõikejoon, mille:
  • Fill: Transparent
  • Outline Width: 0.2mm
  • Outline Color: eelnevalt loodud spot värv CutContour
  • Lõikevaru ehk bleed: 2mm
 3. Vaata ka illustreerivat õpetust lõikejoone lisamiseks Corel Draw programmis.
Kujunduse näidis koos lõikejoone ning lõikevaruga:

Allpool oleval pildil on näidis 50x50 mm kleebise kujundusest, kus lõikevaru on 2mm ning lõikejoon on CutContour Spot värv

Kujunduse näidis koos lõikejoone ning lõikevaruga